Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o godzinach przyjęć interesantów i dane adresowe

Dyrektor i pozostali pracownicy PCPR przyjmują i załatwiają sprawy:

poniedziałek: 7:30-17:00   
wtorek – czwartek:  7:30-15:30
piątek: 7:30 - 14:00

Dyrektor PCPR przyjmuje interesantów  w sprawie skarg i wniosków:
poniedziałek godz. 13:00 - 14:00

 

Wykaz telefonów PCPR w Opolu:

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu

Nr pokoju

Dyrektor

 

Iwona Rejnhardt

 

sekretariat@pcpropole.pl

77 44 20 504

  015/012

Sekretariat

Iwona Czercowa - Hamerska

77 44 20 504

015/012

Sekretariat – fax

-

-

77 44 10 505

-

Osoby niepełnosprawne

Elżbieta Bielecka

e.bielecka@pcpropole.pl

 

77 44 20 509

 

010

Osoby niepełnosprawne

Bartosz Mays

b.mays@pcpropole.pl

 

77 44 20 510

 

010

 

Psycholog

(Sprawozdania, szkolenia, analizy)

Aleksandra Stelmaszak

a.stelmaszak@pcpropole.pl

 

77 44 20 512

 

015/012

 

Psycholog

 

 

Anna Gębczak

 

a.gebczak@pcpropole.pl

77 44 20 513

102

DPS, Domy Dziecka,

Anna Kazin

a.kazin@pcpropole.pl

 

77 44 20 516

 

102

Specjalista pracy socjalnej

Anita Dryja-Cichon

a.dryja@pcpropole.pl

 

77 44 20 517

 

101

Świadczenia pieniężne (piecza zastępcza)

Tomasz Segiet

t.segiet@pcpropole.pl

 

77 44 10 120

 

101

 Księgowość

Dorota Birecka

d.birecka@pcpropole.pl

77 44 20 522

015/011

Główna księgowa

Małgorzata Szymczykowska

m.szymczykowska@pcpropole.pl

 

77 44 10 460

 

015/011

Koordynatorzy

Sabina Wróbel – Żmuda

s.wrobel-zmuda@pcpropole.pl

77 44 20 531

104

Kinga Niedballa

k.niedballa@pcpropole.pl

Dominika Komar

d.komar@pcpropole.pl

Alicja Nowak

a.nowak@pcpropole.pl

77 44 10 454

104

Anna Kulawik

a.kulawik@pcpropole.pl

77 44 20 544

104

Melania Jureczko

m.jureczko@pcpropole.pl

St. pracownik socjalny

Anna Adamowska - Kałwa

a.adamowska-kalwa@pcpropole.pl

77 44 10 567

107

Specjalista ds. kadr

Justyna Raj

j.raj@pcpropole.pl

77 44 20 504

015/012

Informatyk

Dariusz Lisowski

d.lisowski@pcpropole.pl

77 44 20 504

015/012

PCPR mail

-

pcpropole@pcpropole.pl

-

-

 

Metryczka
  • wytworzono:
    18-09-2019
    przez: Dariusz Lisowski
  • opublikowano:
    18-09-2019 22:05
    przez: Dariusz Lisowski
  • zmodyfikowano:
    24-09-2019 14:17
    przez: Dariusz Lisowski
  • podmiot udostępniający:
    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu
    odwiedzin: 69
Dane jednostki:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu
45-005 Opole
ul. Książąt Opolskich 27
NIP: 754-25-81-178 REGON: 531422603

Dane kontaktowe:

tel.: 77 44 20 504
fax: 77 44 10 505
e-mail: pcpropole@pcpropole.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×